• Detail firmy

Martin Horák

Základní popis

Nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění pro motoristy z Opavska, efektivně šetříme energetické vstupy domácností, zhodnocujeme úspory, šetříme na výdajích občanů a firem . Více na našem webu.

Adresa

Antonína Sovy 1486/27
747 05 Opava - Kateřinky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87490471
  • Služby

Výrobky, činnosti

Povinné ručení a havarijní pojištění vozidel

Nejlepší ceny právě u nás, výběr z 10 nejvýznamějších pojišťoven, veškerou administrativu vyřídíme u nás na místě, pohodlné a bezplatné parkování.

Kontaktní údaje

E-mail: servis@vyridimeopravime.cz
WWW: www.vyridimeopravime.cz

Kontaktní osoba

Horák Martin - Majitel

Telefon: +420 552 308 506
E-mail: servis@vyridimeopravime.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

SurTech CZ

Vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby, daňové evidence, ekonomické a finanční analýzy a zpracování mzdové agendy. Služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám z Ostravy a okolí.