• Detail firmy

Martin Horáček

Základní popis

Výstavba koupacích a okrasných jezírek, potůčků a kaskád včetně dodávky technologií

Adresa

Pražská 81
250 70 Dolínek

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74394231
Rok založení:  2007

Výrobky, činnosti

Výstavba koupacích a okrasných jezírek, potůčků a kaskád včetně dodávky technologií

Kontaktní údaje

E-mail: jezirka@email.cz

Kontaktní osoba

Martin Horáček - Majitel

Mobil: +420 606 350 144
Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.