• Detail firmy

Martin Honzák

Základní popis

Provádíme zemní práce a výkopy pro jímky, bazény a základy. Zajišťujeme odvoz komunálního i bio odpadu kontejnery a dovoz stavebního materiálu.

Adresa

Švermova 352
257 22 Čerčany

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66137284

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Kontaktní údaje

E-mail: mshonzakovi@seznam.cz
WWW: www.zemni-prace-honzak.cz

Kontaktní osoba

Martin Honzák - Majitel

Mobil: +420 777 300 207
Další firmy v oboru

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.