• Detail firmy

Martin Homola

Základní popis

Montáž a údržba telefonních a počítačových sítí včetně zařízení, servis a montáž domovních komunikačních a přístupových systémů, drobná údržba budov a bytových jednotek, včetně montáže nových elektroinstalací.

Adresa

Baškirská 1
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88567702

Výrobky, činnosti

Montáže bezpečnostního zařízení

Drobná údržba budov a bytových jednotek, včetně montáže nových elektroinstalací.

Kontaktní údaje

E-mail: homola@happymont.cz
WWW: www.happymont.cz

Kontaktní osoba

Martin Homola - Majitel

Mobil: +420 603 429 618
E-mail: homola@happymont.cz
Další firmy v oboru

Daniel Šprincl

Specializací naší firmy je montáž a servis bezpečnostních dveří. Montujeme nové certifikované bezpečnostní dveře, zárubně a mříže, jak pevné, tak i posuvné či otevírací. Provádíme rovněž zabezpečení stávajících dveří, čalounění dveří, montáž prahů i hliníkových žaluzií. Dodáváme silikonové frézované těsnění do oken a dveří. Jsme servisním střediskem MUL-T-LOCK. Nově otevíráme zabouchnuté dveře.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.