• Detail firmy

Martin Holub

Základní popis

Výroba, servis a prodej nákladních přívěsů, lodních přívěsů a speciálů. Nabízíme prodej náhradních dílů a příslušenství a servis AL-KO Kober a KNOTT.

Adresa

Bezručova 304
293 01 Mladá Boleslav II

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63810689
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba, servis a prodej

nákladních přívěsů, lodních přívěsů a speciálů. Nabízíme prodej náhradních dílů a příslušenství a servis AL-KO Kober a KNOTT.

Kontaktní údaje

E-mail: kovoservismb@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martin Holub - Majitel

Mobil: 606 123 313
E-mail: kovoservismb@seznam.cz
WWW: www.kovoservis.net

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.