• Detail firmy

Martin Hnyk

Základní popis

Od strategie až po praktické řešení v oblastech marketingu, fundraisingu a PR pro Vás, vaši neziskovku či firmu.

Adresa

Jugoslávská 1881/10
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02195194

Výrobky, činnosti

Marketingové služby.

Kontaktní údaje

E-mail: info@martinhnyk.cz
WWW: www.martinhnyk.cz

Kontaktní osoba

Martin Hnyk - Majitel

Mobil: +420 720 293 776
Další firmy v oboru

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Elena Ptáčková - Bohemia Agency

Provozujeme jednu z největších profesionálních modelingových a produkčních agentur v ČR. Zastupujeme modelky a modely u nás i v zahraničí. Zajišťujeme akce na klíč včetně hostesek se znalostí cizích jazyků, moderátorů, herců, fotografů, stylistů a vizážistů, rovněž dětí pro reklamy a fotografování. Realizujeme módní přehlídky. Podílíme se na charitativních projektech a akcích pro postižené děti.