• Detail firmy

Martin Hauser

Základní popis

Výstavba, rekonstrukce rodinných domů, bytových jader, montáž sádrokartonů. Provádění zemních prací minibagrem Hitachi EX10.

Adresa

Habrovany 178
683 01 Habrovany

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69691436

Výrobky, činnosti

montáž sádrokartonů

Kontaktní osoba

Martin Hauser - Majitel

Mobil: 603 798 749
E-mail: hausmart@seznam.cz
WWW: www.minibagr.habrovany.cz
Další firmy v oboru

Flow Jet s.r.o.

Naše firma se specializuje na bezvýkopové pokládání inženýrských sítí technologií Flow Tex, což je moderní a ekologicky výhodná bezvýkopová technologie.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.