• Detail firmy

Martin Hampel

Základní popis

Předmetem naší činnosti je zakázková kovovýroba, specializovaná na přesné zpracování výrobku z plechu a profilu z oceli, nerezu a hliníku.

Adresa

Slezská 6
747 92 Jilešovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73309613
DIČ:  CZ7607295080

Výrobky, činnosti

Zakázková kovovýroba.

Kontaktní údaje

E-mail: kovo.hampel@gmail.com
WWW: www.zamecnictvi-kovovyroba.com

Kontaktní osoba

Martin Hampel - Generální ředitel

Mobil: +420 733 607 506
E-mail: kovo.hampel@gmail.com
Další firmy v oboru

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.