• Detail firmy

Martin Haleš

Základní popis

Westernová restaurace se stylovým prostředím,velký americký bar,salonek pro 35 osob,celkem 220 míst,bezbariérový přístup,WC pro invalidy,venkovní zastřešená zahrádka a altány pod stromy,dětské hřiště,polední menu,wi-fi zdarma, denně od 11:00 - 24:00

Adresa

Pod Zelenou cestou 1442
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10509798

Kontaktní údaje

E-mail: saloonusupa@centrum.cz
WWW: www.saloonusupa.cz

Kontaktní osoba

Marin Haleš - Majitel

Telefon: +420 721 659 672
E-mail: saloonusupa@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

Roseland Cafe s.r.o.

Zajišťujeme provoz kavárny Café Sambal a prodej zrnkové a mleté kávy Longberry z české pražírny. Poskytujeme prostory kavárny pro firemní setkání včetně občerstvení. Dodáváme kávu do firem, hotelů, restaurací aj.

MATTES RESTAURACE

Nabízíme kvalitní českou a steakovou kuchyni. Pořádáme různé oslavy, svatební hostiny, firemní akce nebo rauty. Posedět si můžete i na naší letní zahrádce nebo v zastřešené vytápěné zimní zahrádce.