• Detail firmy

Martin Halata

Základní popis

Provádím veškeré zednické a stavební práce,od základu po střechu. Obklady, dlažby, omítky,betonování, vylití podlah. Plovoucí podlahy. Zateplování fasád, rekonstrukce domů i bytů. Praxe 12 let. Rychle, kvalitně a levně!

Adresa

Metylovice . 495
739 49 Metylovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70608849

Výrobky, činnosti

Veškeré zednické práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 483 870
E-mail: hkstavby@seznam.cz
WWW: www.stavby-hak.cz

Kontaktní osoba

Martin Halata - Majitel

Mobil: +420 731 483 870

. Knapo

Mobil: +420 731 483 870

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.