• Detail firmy

Martin Halasník

Základní popis

Odtahy osobních, dodávkových a terénních vozidel včetně vyprošťování. Možnost naložení a složení vozidla hydraulickou rukou.

Adresa

Sosnová 43
470 01 Sosnová

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86683926
DIČ:  CZ7103252343

Výrobky, činnosti

Odtahové služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 521 914
WWW: www.odtahovasluzba.w1.cz

Kontaktní osoba

Martin Halasník - Majitel

E-mail: m.halasnik@volny.cz
Další firmy v oboru

TECHNOLOGY - GARAGE, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem vybavení AUTO - PNEU servisů, STK, dílen. Nabízíme zvedáky, stojany, podpěry, myčky kol, testery brzd a tlumičů, odsávače výfukových plynů, ruční nářadí, montážní vozíky, přístroje na měření geometrie kol, startovací zdroje a mnoho dalšího.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

Ivan Pešina

Zabýváme se prodejem dopravních a transportních pásů a řemenů. Nabízíme plastové dopravní a transportní pásy, ploché hnací řemeny, kulaté řemeny, klínové transportní řemeny aj. Provádíme spojování dopravních pasů a hnacích řemenů přímo u zákazníka.