• Detail firmy

Martin Hajný

Základní popis

Dodávka, montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů. Provádění elektroinstalačních prací. Dodávka a instalace elektrospotřebičů.

Adresa

U remízku 911
277 13 Kostelec nad Labem

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67750524

Výrobky, činnosti

Dodávka, montáž a servis elektronických systému

Dodávka, montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů. Provádění elektroinstalačních prací. Dodávka a instalace elektrospotřebičů.

Kontaktní údaje

E-mail: martinhajny@email.cz
WWW: www.hezmo.cz

Kontaktní osoba

Martin Hajný - Majitel

Mobil: 605 300 002
Další firmy v oboru

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.