• Detail firmy

Martin Hájek2

Základní popis

Výroba reklamy, kompletní reklamní kampaně, velkoplošný tisk. Reklamní agentura nabízí polepy aut, autobusů, dodávek, lité a tiskové samolepky, tapety, fototisk. Světelná reklama.

Adresa

Sadová 1068
373 41 Hluboká nad Vltavou

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63276666

Výrobky, činnosti

polepy aut, autobusů, dodávek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 983 308
E-mail: info@kelt-reklama.cz
WWW: www.kelt-reklama.cz

Kontaktní osoba

Martin Hájek - Majitel

Mobil: +420 608 469 349
Další firmy v oboru

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

TISKÁRNA HEMALA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1990. Kromě ofsetového tisku, na který se specializujeme především, provádíme i vysoce kvalitní digitální tisk. Zakázky realizujeme pohotově a rychle, za ty nejlepší ceny. Disponujeme špičkovým technologickým zázemím a kvalifikovanými odborníky se vstřícným přístupem k zákazníkovi. Objednávejte on-line nonstop a využijte náš on-line kalkulátor ceny.

Typodesign s. r. o.

Nabízíme služby moderní ofsetové tiskárny, která je vybavená technologií Heidelberg s tiskem do formátu B2. Zpracování zajišťujeme ve vlastním grafickém DTP studiu s technologií osvitu CTP.