• Detail firmy

Martin Grunt

Základní popis

Nabízíme kompletní elektromontážní práce. Provádíme montáže i revize elektrických zařízení, hromosvodů a elektronických zabezpečovacích systémů.

Adresa

Blatec 194
783 75 Blatec

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66189128
DIČ:  CZ7306125321

Výrobky, činnosti

Silnoproudé elektromontáže

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 175 657
E-mail: g.z.elektro@volny.cz
WWW: www.gzelektro.wz.cz

Kontaktní osoba

Martin Grunt - Majitel

Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.