• Detail firmy

Martin Grümann

Základní popis

Zateplení budov a domů, vodoinstalatérské a topenářské práce, sádrokartonářské práce, dlažby a obklady, malířské a natěračské, zednické práce, pokládka plovoucích vinylových podlah podlah,vylevání podlah, thernatexové podhledy, rekonstrukce jader.

Adresa

Sokolská 274
735 52 Bohumín - Záblatí

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64128652

Výrobky, činnosti

Stavební práce.

Kontaktní údaje

E-mail: martin.grumann@seznam.cz
WWW: www.stavitelstvigrumann.cz

Kontaktní osoba

Martin Grümann - Majitel

Mobil: +420 604 121 282
E-mail: martin.grumann@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.