• Detail firmy

Martin Grim

Základní popis

Vaše jistota v realitním světě.

Adresa

Kamenný Újezd 77
337 01 Kamenný Újezd

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87573466
DIČ:  CZ7412073790
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realitní bezpečnostní služba

Realitní činnost, stavby domů na klíč, zabezpečovací systémy EZS CCTV, garážová vrata, vjezdové brány, automatizace, právní poradenství, inspekce nemovitostí.

Kontaktní údaje

E-mail: rbsthemis@email.cz
WWW: www.rbsthemis.cz

Kontaktní osoba

Martin Grim - Majitel

Mobil: +420 725 526 282
E-mail: rbsthemis@email.cz
Další firmy v oboru

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění