• Detail firmy

Martin Grád

Základní popis

Výroba saun - domácí sauny, veřejné sauny, infrasauny

Adresa

Zbýšov, Březí 2
286 01 Březí

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02034727

Výrobky, činnosti

Výroba saun - domácí sauny, veřejné sauny.

Výroba saun - domácí sauny, veřejné sauny, infrasauny

Kontaktní údaje

E-mail: info@sauny-grad.cz
WWW: www.sauny-grad.cz

Kontaktní osoba

Martin Grád - Majitel

Mobil: +420 604 200 974
Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.