• Detail firmy

Martin Foff

Základní popis

Projektování, vývoj, konstrukce, modelování a dodávky jednoúčelových strojů a průmyslových výrobků pro automobilový i spotřební průmysl.

Adresa

U Studénky 1289
509 01 Nová Paka

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64781054

Výrobky, činnosti

Projektování,vývoj,konstrukce,modelování a dodávky

jednoúčelových strojů a průmyslových výrobků pro automobilový i spotřební průmysl

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 720 180
E-mail: konstrukce@foff.cz
WWW: www.konstrukce.foff.cz

Kontaktní osoba

Martin Foff - Majitel

Mobil: +420 604 706 246
Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.