• Detail firmy

Martin Fabián

Základní popis

Nabízíme stavbu rodinných domů, základních desek, monolitických stropů, věnců, schodišť. Provádíme zemní a výkopové práce, úpravu terénu.

Adresa

Brantice 180
793 93 Brantice

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63056348

Výrobky, činnosti

Stavby

Kontaktní údaje

E-mail: fabianm@seznam.cz
WWW: www.zakladovedesky.wz.cz

Kontaktní osoba

Martin Fabián - Jednatel

Mobil: +420 777 590 905
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.