• Detail firmy

Martin Dušek

Základní popis

Zabýváme se výrobou reklamy a materiálů na propagaci firem. Provádíme potisk plachet, textilu, cedulí a výloh. Zabýváme se tvorbou webových stránek.

Adresa

Bělkovice-Lašťany 716
783 16 Bělkovice - Lašťany

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73818054
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

reklama

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 729 250
Telefon: info@design-s yst ems .cz
Telefon: +420 774 166 319
WWW: www.design-systems.cz
Další firmy v oboru

P. S. EMBROIDERY s. r. o.

Zabýváme se výrobou reklamních a klubových šál ve standardních i atypických rozměrech. Dodáváme pletené žakárové šály, pletené šály, tištěné šály, minišály, reklamní a klubové šály i bezešvé šály pro sublimační potisk. Nabízíme strojní vyšívání nejrůznějších nášivek i výrobu vlajek.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

PÖSAMO - ŘETĚZÁRNA spol. s r.o.

Již více než 20 let vyrábíme řetězy všech druhů - nerezové, mosazné, plastové, z oceli v různých barvách a povrchových úpravách. Kromě různých řetězů a řetízků dodáváme také klíčové reklamní přívěsky. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment.