• Detail firmy

Martin Dušek

Základní popis

Zahradnictví - vzrostlé jehličany nad 180cm s kořenovým balem k přímé výsadbě do zahrad i na veřejná prostranství určená k osázení a do parků

Adresa

Lidečská 127/21
155 21 Praha 5 - Sobín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75073617

Výrobky, činnosti

Zahradnictví

Kontaktní údaje

E-mail: dusektony@volny.cz
WWW: www.jehlicnany-dusek.cz

Kontaktní osoba

Martin Dušek - Majitel

Mobil: +420 731 326 153

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.