• Detail firmy

Martin Dubský

Základní popis

Autopupik servis a opravy vozů BMW a MINI

Adresa

Jablonecká 359/23
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63931231

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

E-mail: servis@autopupik.cz
WWW: www.autopupik.cz

Kontaktní osoba

Martin Dubský - Majitel

Mobil: +420 775 221 359

Pobočky

Pavel Horáček
Hnězdenská 556/30
181 00 Praha 8 - Troja

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Miloslav Jirsa

Provozujeme autoservis, pneuservis i autopůjčovnu. Zajišťujeme opravy vozidel do 3,5 tuny - provádíme výměny olejů, kapalin, výfuků, katalyzátorů, spojek, rozvodů motorů a podvozkových částí, mechanické opravy, laserovou geometrii, diagnostiku apod. Nabízíme ruční mytí vozidel a čištění interiérů. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž celopolepy vozidel foliemi včetně oprav celopolepů.

Jaroslav BERAN

Profesionálně vyměňujeme, opravujeme a pískujeme autoskla u všech typů vozidel. Jsme zde pro Vás 24 hodin denně po 7 dní v týdnu, volejte naši nonstop linku +420 777 877 680. Garantujeme preciznost a spolupracujeme se všemi pojišťovnami.

FM CAR SERVIS, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mytí osobních i nákladních automobilů. Provozujeme automyčku v Praze 5 na Smíchově, ve které Vám kromě ručního mytí nabízíme také kompletní čištění interiérů osobních i nákladních vozů a čtyřkolek. Tepujeme sedačky, aplikujeme kvalitní autokosmetiku. V neposlední řadě se věnujeme tónování autoskel, bezpečnostních skel, aplikujeme autofólie a reklamní polepy.