• Detail firmy

Martin Duben

Základní popis

Palivové Dřevo-Duben Vám nabízí palivové dřevo s dopravou paliv. Dřeva zdarma. Palivové dřevo Praha-východ výroba, prodej a rozvoz palivového dřeva.

Adresa

Pražská 2375
580 01 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88767094

Výrobky, činnosti

Palivové dřevo

Palivové dřevo, měkké palivové dřevo, tvrdé palivové dřevo, štípané palivové dřevo, palivové dříví.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 236 040
E-mail: palivodokamen@seznam.cz
E-mail: seodrevo@seznam.cz
WWW: palivovedrevolibeznice.cz

Kontaktní osoba

Martin Duben - Majitel

Mobil: +420 602 236 040
E-mail: palivodokamen@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Marek Bortlík - TO.MA.

Zajišťujeme výrobu a prodej dřevěných briket a pelet. Dodáváme brikety a pelety pro všechny druhy topení na dřevo - pro automatické kotle, kachlová kamna, kuchyňské sporáky nebo otevřené krby. Zajišťujeme hostinskou činnost, pořádáme oslavy, svatby, zábavy nebo plesy.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

Star Pila Vavřineč

Provozujeme truhlářskou pilu. Věnujeme se hoblování a impregnaci dřeva. Dodáváme stavební řezivo do 10 m, impregnované i neimpregnované střešní latě, truhlářské řezivo, hraněné řezivo, pražce, boční prizmy, štípané palivové dřevo, balzové dřevo, odřezky v kůře, krajinky a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.