• Detail firmy

Martin Drápalík

Základní popis

Nabídka fotografických služeb pro reklamní účely, výrobu pohlednic a leteckých snímků. Zajištění ozvučení a osvětlení soukromých akcí.

Adresa

Žďárská 990
592 31 Nové Město na Moravě

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71576649

Výrobky, činnosti

Nabídka fotografických služeb pro reklamní účely,

Nabídka fotografických služeb pro reklamní účely, výrobu pohlednic a leteckých snímků. Zajištění ozvučení a osvětlení soukromých akcí.

Kontaktní údaje

Telefon: 566 615 709
E-mail: martin.drapalik@worldonline.cz
WWW: www.fotoreklama.net
Další firmy v oboru

Reklama STYL - Ladislav Plaček

Grafické práce, loga, etikety, web, tisk, bannery, billboardy, letáky, katalogy, polepy, signmaking, cedule, foto, film, clip - vše pro reklamu nejen v Jihlavě a ušité Vám na míru.

ATELIER 999. s.r.o.

Zabýváme se přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin. Nabízíme výrobu od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů až po náročnou klasickou knižní produkci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zajistíme mu vše od výroby zakázky až po její finální tvar. Neváhejte se na nás obrátit.

Tiskárna Kaliba, spol. s r.o.

Poskytujeme služby ofsetové archové tiskárny a knihařství. Nabízíme kompletní výrobu včetně grafického zpracování. Dodáváme vizitky, letáky, plakáty, brožury nebo propagační materiály.