• Detail firmy

Martin Divoký

Základní popis

Výroba pracovních oděvů pro zdravotnictví a potravinářský průmysl. Zhotovení oblečení s nášivkami firemních log a nápisů na přání.

Adresa

Bratří Karpíšků 61
273 08 Pchery

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74440772

Výrobky, činnosti

Výroba pracovních oděvů

Výroba pracovních oděvů pro zdravotnictví a potravinářský průmysl. Zhotovení oblečení s nášivkami firemních log a nápisů na přání.

Kontaktní údaje

Mobil: 739 312 516
E-mail: info@profizdravotnik.cz

Kontaktní osoba

Martin Divoký - Majitel

Další firmy v oboru

SYGO s.r.o.

Zajišťujeme samoobslužný prodej nejrůznějšího sortimentu pro stavební průmysl, dům a zahradu. Nabízíme ruční a elektrické nářadí, stavební nářadí, stavební chemii, spojovací materiál, svářecí techniku, zahradní nářadí a techniku, pracovní oděvy i pracovní obuv. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

REDNO Šumava, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem lepené celokožené dámské a pánské obuvi. Nabízíme curlingovou, střeleckou, zimní, letní, celoroční a pracovní obuv. Obuv je ručně šitá, kožená a vyrobená na zakázku za velmi příznivé ceny. Naše výrobky dodáváme v úplném velikostním sortimentu nebo jednotlivě dle čísla.

Zakład Przetwórstwa Czyściwa Technicznego Seweryn Rosa

Naše firma se zabývá prodejem použitých oděvů a výroba bavlněných tkanin a technické bílé a barevné. Naše firma má vlastní dopravu, která umožní snadnější kontakt se zákazníkem. Naše firma poskytuje svým zákazníkům self-třídění oblečení. Také v naší nabídce máme Prodej oblečení a lůžkoviny tabulky.