• Detail firmy

Martin Coňk

Základní popis

Opravy, čištění a revize plynových spotřebičů-ohřívače vody Mora 370, 371, PO-35, WG 125, topidla Gamat 4000, 461, Mora-Top, Karma-Beta, sporáky Mora. Strojní čištění odpadu a kanalizace. Odstraňování úniku plynu. Opravy baterií, WC splachovačů

Adresa

Bulharská 20,
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69307253
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérské opravy

Kontaktní údaje

WWW: www.plynoservis-praha.cz

Kontaktní osoba

Martin Coňk - Majitel

Mobil: +420 603 717 686
E-mail: martinconk@yahoo.com
Další firmy v oboru

MAPOL s.r.o.

Zajišťujeme prodej klapek, kulových kohoutů, šoupátek, membránových ventilů, zpětných klapek, speciálních armatur, ovládání, kovaných armatur, solenoidových ventilů a dalšího zboží.

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.