• Detail firmy

Martin Chmelík

Základní popis

Poskytování technických služeb ochrany majetku a osob. Výroba, montáže a opravy elektrických přístrojů. Prodej akumulátorů. Zajištění servisu.

Adresa

Ležáků 352
530 09 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47461047
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba, montáže a opravy elektrických přístrojů

Poskytování technických služeb ochrany majetku a osob. Výroba, montáže a opravy elektrických přístrojů. Prodej akumulátorů. Zajištění servisu.

Kontaktní osoba

Martin Chmelík

Mobil: +420 603 471 235
Mobil: +420 777 571 235
E-mail: elekt@elekt.cz
WWW: www.elekt.cz
Další firmy v oboru

PROMESA s.r.o.

Nabízíme výrobu plošných spojů. Zhotovujeme jednovrstvé plošné spoje, dvouvrstvé plošné spoje a vícevrstvé plošné spoje. Zajišťujeme i výrobu plošných spojů na zakázku a také prototypů plošných spojů.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

EL-PO s. r. o.

Nabízíme kompletní řešení elektroinstalací a alternativní zdroje energie, a to od návrhu, projektování, instalace a servisu na zařízeních do 22kV, jakož i opravu a rekonstrukci elektroinstalací, osvětlení interiérů a exteriérů, realizaci datových rozvodů a ochranu objektů hromosvodovým systémem.