• Detail firmy

Martin Černohorský

Základní popis

Nabízíme instalace počítačů a notebooků, zálohování dat, správu sítě, tvorbu webů a IT poradenství se zaměřením na domácnosti a menší firmy.

Adresa

Nad Královskou oborou 232/31
170 00 Praha 7 - Bubeneč

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75181126

Výrobky, činnosti

Servis IT pro firmy a domácnosti

Kontaktní údaje

E-mail: servis@it-sos.cz
WWW: www.it-sos.cz

Kontaktní osoba

Martin Černohorský - Majitel

Mobil: 721 903 267
Mobil: 734 428 759
Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.