• Detail firmy

Martin Bureš

Základní popis

Zateplování budov systémy baumit, weber teranova, sto, basf. Sanace fasád, probarvení omítek. Rekonstrukce bytových jednotek i koupelen.

Adresa

Hornická 830
435 11 Lom u Mostu

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47304090
DIČ:  CZ47304090

Výrobky, činnosti

Zateplování budov systémy baumit,

weber teranova, sto, basf. Sanace fasád, probarvení omítek. Rekonstrukce bytových jednotek i koupelen.

Kontaktní údaje

WWW: www.burymartin.wbs.cz

Kontaktní osoba

Martin Bureš - Majitel

Mobil: +420 608 561 882
E-mail: burymartin@email.cz
Další firmy v oboru

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.