• Detail firmy

Martin Bulíček

Základní popis

provádí - elektrické rozvody instalace - kamerové a přístupové systémy - alarmy

Adresa

V Uličce 196
250 82 Horoušánky

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87134934
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 114 811
E-mail: info@elektrikar-alarmy.cz
WWW: www.elektrikar-alarmy.cz

Kontaktní osoba

Martin Bulíček - Majitel

Mobil: +420 777 114 811
Další firmy v oboru

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.