• Detail firmy

Martin Braun

Základní popis

Nabídka elektromontážních a elektroinstalačních prací včetně revizí elektro.

Adresa

U Slovanky 269/9
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71638300

Výrobky, činnosti

Elektromontážní a elektroinstalační práce.

Kontaktní údaje

E-mail: martin.braun@mbelektro.cz
WWW: www.mbelektro.cz

Kontaktní osoba

Martin Braun - Majitel

Mobil: 603 535 348
Další firmy v oboru

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.