• Detail firmy

Martin Boháč

Základní popis

Strojní vyšívání. zpracování vašeho loga či obrázku k jeho následnému vyšití na Vámi požadovaný materiál či oděv ve formě výšivky, nášivky.

Adresa

Školská čtvrť 1379
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03225054

Výrobky, činnosti

Strojní vyšívání. Zpracování loga či obrázky

Strojní vyšívání. Zpracování loga či obrázku k jeho následnému vyšití na Vámi požadovaný materiál či oděv ve formě výšivky, nášivky, aplikace nebo 3D výšivky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 106 752
E-mail: tmvysivani@seznam.cz
WWW: www.tmstrojnivysivani.cz

Kontaktní osoba

Martin Boháč - Majitel

Mobil: +420 737 787 058
Další firmy v oboru

Renáta Kardohelyi - šití kostýmů na míru

Nabízíme šití sportovních, tanečních kostýmů a oděvů. Možnost i šití jiného sortimentu dle dohody, např. lůžkoviny, propagační a reklamní oděvy, kostýmy, ubrusy, zástěry, polštáře apod., lehčí pracovní oděvy a konfekce.

Jaroslava Přečková d&j STYL

Vyrábíme profesní oblečení pro gastronomii (kuchaři, číšníci, pokojské, sociální zázemí) a zdravotnictví (lékaři, sestry, pomocný personál). Dodáváme rondony pro kuchaře, oblečení pro servírky a číšníky, oděvy pro pokojské, profesní zástěry, oděvy pro zdravotníky, lékařské pláště apod. Zajistíme vyšití loga, jména i vlajky ČR.

BERGER SAFETY s.r.o.

Naše společnost nabízí pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky, sportovní, outdoorové a reklamní oděvy a obuv, jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Pracovní oděvy rovněž sami šijeme a zajišťujeme reklamní potisk a výšivky na oděvy. Navštivte náš e-shop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu zboží. Nebudete-li si jistí výběrem vhodného produktu, rádi Vám poradíme. Jsme tu pro Vás.