• Detail firmy

Martin Bendák

Základní popis

Truhlářství, zakázková výroba nábytku na míru. Dodáváme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek do dětských a obývacích pokojů. Vybavujeme kanceláře a provozovny nábytkem. Kvalitní materiály, moderní design, solidní jednání.

Adresa

Jezbořice 50
530 02 Jezbořice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69165041
DIČ:  CZ7805093307

Výrobky, činnosti

Truhlářství, zakázková výroba nábytku na míru

Dodáváme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek do dětských a obývacích pokojů. Vybavujeme kanceláře a provozovny nábytkem. Kvalitní materiály.

Kontaktní údaje

WWW: nabytekbendak.webnode.cz

Kontaktní osoba

Martin Bendák - Majitel

Mobil: +420 776 007 424
E-mail: martin.bendak@centrum.cz
Další firmy v oboru

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

TAPO LIVING s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.