• Detail firmy

Martin Bělohlávek

Základní popis

Navrhuji a realizuji elektronické zabezpečení,elektroinstalaci objektů.Dále provádím montáže domácích telefonů a televizních i anténních systémů

Adresa

Josefa Knihy 14
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01318675

Výrobky, činnosti

Zabezpečení objektů

Kontaktní údaje

E-mail: devikdeva@gmail.com
WWW: www.elektrobel.cz

Kontaktní osoba

Martin Bělohlávek - Majitel

Mobil: +420 736 224 915
Další firmy v oboru

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.