• Detail firmy

Martin Bejda

Základní popis

Zabývám se výrobou nábytku, kuchyňských linek, ložnic, dětských pokojů, koupelen a vestavěných skříní.

Adresa

Jarošov nad Nežárkou 56
378 41 Jarošov nad Nežárkou

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76179346
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 723 645 461
E-mail: martinbejda@seznam.cz

Pobočky

Jan Bejda
Jarošov nad Nežárkou 56
378 41 Jarošov nad Nežárkou

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Petr Vondruška

Zajišťujeme truhlářskou výrobu bytového i kancelářského nábytku, zahradního nábytku, pergol i zahradních domků. Soustředíme se na výrobu oken, dveří a vrat, na jejich renovaci a výrobu replik. našem truhlářství vyrábíme obývací stěny,

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!