• Detail firmy

Martin BARTOŠ

Základní popis

Provádíme elektroinstalační práce, elektroinstalace bytů, rodinných domů, dřevostaveb, stoupací vedení a společné prostory domů, průmyslové rozvody, panelové byty, veřejné osvětlení. Další činnost kompletace a revize elektro zařízení.

Adresa

Karpatská 1185/8
100 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68859431
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme elektroinstalační práce

- elektroinstalace bytů, rodinných domů, dřevostaveb, stoupací vedení a společné prostory domů, průmyslové rozvody, panelové byty, veřejné osvětlení

Kontaktní osoba

Martin Bartoš - Majitel

Mobil: +420 603 837 283
E-mail: elektro.bartos@tiscali.cz
WWW: www.elektroinstalace-mb.cz
Další firmy v oboru

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.