• Detail firmy

Martin Bárta

Základní popis

Několikaleté zkušenosti s vývojem webových aplikací v programovacích jazycích PHP, MySQL. Správa Linuxových serverů (instalace Apache, MySQL, FTP, Samba).

Adresa

nám. Tržní 153/6
460 01 Liberec I - Staré Město

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88170829

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

E-mail: info@cklik.eu
WWW: cklik.eu

Kontaktní osoba

Martin Bárta - Technický ředitel

Mobil: +420 605 238 723
E-mail: info@cklik.eu
Další firmy v oboru

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.