• Detail firmy

Martin Bárta

Základní popis

Geodetická činnost.

Adresa

Lesní 492
335 01 Nepomuk

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62626175

Výrobky, činnosti

Geodetická činnost

Provádíme činnosti v oborech geodézie a katastr nemovitostí. Geometrická plány: zaměření budov, staveb, pozemků, věcných břemen atd. Vytyčování hranic pozemků, mapové podklady pro projekty , poradenství v katastru nemovitostí, pasporty stav.objektů.

Kontaktní údaje

E-mail: barta-martin@volny.cz
WWW: www.geodet.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Martin Bárta - Majitel

Mobil: +420 607 648 150
E-mail: barta-martin@volny.cz
Další firmy v oboru

KISSSOFT

Specializujeme se na strojírenskou konstrukci, konzultační a obchodní činnost. Provádíme konstrukční, vývojové a konzultační práce v oblasti průmyslových převodovek, tiskařských obráběcích strojů a jednoúčelových automatů. Distribuujeme softwary Solid Edge, AutoCAD a FEMAP.

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.