• Detail firmy

Martin AUBRECHT

Základní popis

Kompletní dodávka střech. Tesařské, pokrývačské a klempířské práce.

Adresa

Za GZ 315
267 12 Loděnice u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45141223
DIČ:  CZ7103090005

Výrobky, činnosti

Střechy na klíč

Kompletní dodávka střech. Tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Terasy, pergoly. Plovoucí a dřevěné podlahy. Montáž sádrokartonu. Střešní okna velux a roto.

Kontaktní údaje

E-mail: aubrecht.martin@seznam.cz
WWW: www.strechyaubrecht.wz.cz

Kontaktní osoba

Martin Aubrecht - Majitel

Mobil: +420 604 466 025
E-mail: aubrecht.martin@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LERMO plus s.r.o.

Nabízíme zakázkovou a sériovou výrobu bytového nábytku. Vyrábíme a dodáváme skříně, postele, ložnice, konferenční stolky, komody, kuchyně, sektorový nábytek, knihovny, jídelní stoly, TV stolky, CD + DVD stojany, kuchyňské linky.

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.