• Detail firmy

Martin Adamec

Základní popis

Vyrábíme reklamy, poutače, folie, světelné panely či efekty a vývěsné panely. Zabýváme se výrobou reklamy na auta a výlohy

Adresa

Pražská 206
281 44 Zásmuky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14925168

Výrobky, činnosti

Vyrábíme reklamy, poutače, folie, světelné panely

Vyrábíme reklamy, poutače, folie, světelné panely či efekty a vývěsné panely. Zabýváme se výrobou reklamy na auta a výlohy.

Kontaktní údaje

E-mail: videofilm.studio@centrum.cz
WWW: www.videofilmkh.cz

Kontaktní osoba

Martin Adamec - Majitel

Mobil: +420 733 185 678
Mobil: 603 964 685
Další firmy v oboru

PLASTOBAL - Mráček Bohuslav

Nabízíme kompletní reklamní a grafickou činnost. Zabýváme se výrobou polyetylenových a mikroténových sáčků, mikroténových a kruhových plachet, plachet na fóliovníky, papírových tašek apod. Nabízíme různé metody zpracování tisku: sublimační tisk, reklamní sítotisk či hydrografika. Zajistíme i grafické návrhy tisku.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.