• Detail firmy

MARTELO GROUP s.r.o.

Základní popis

MARTELO GROUP s.r.o. se profiluje jako obchodně-poradenská firma, která cílí na kvalitu při zprostředkování nabízených služeb.

Adresa

Gočárova třída 504/54
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02263769
DIČ:  CZ02263769
Rok založení:  2013
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Obchodní a poradenské služby

Kontaktní údaje

E-mail: tomas.havlicek@martelogroup.com
WWW: www.martelogroup.com

Kontaktní osoba

Tomáš Havlíček - Jednatel

Mobil: +420 733 141 469
E-mail: tomas.havlicek@martelogroup.com

Petr Sabol - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.