• Detail firmy

Marta Šalbutová

Základní popis

Naše grafické studio zpracovává veškeré materiály podle představ zákazníka. Ve spojení s nejnovější tiskovou technologií, pro nás není nic nemožné.

Adresa

Koperníkova 151
735 81 Bohumín - Nový Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01198165
DIČ:  CZ7658185150

Výrobky, činnosti

Reklamní služby

Celopolep aut. Polystyrénové a fasádní nápisy. Foto. Web. Vizualizace. Grafika, grafické práce, tvorba loga. Portfólio, firemní složky. Ilustrace, kresba, malba. Tisk. Lepení. Polepy aut, polepy výloh, polepy tabulí a další služby.

Kontaktní údaje

E-mail: grafik@grafik-aja.cz
WWW: http://www.grafik-aja.cz

Kontaktní osoba

Marta Šalbutová - Majitel

Mobil: +420 731 113 444
E-mail: grafik@grafik-aja.cz
Další firmy v oboru

DIVANA DESIGN - Ivana Rütel

Zaměřujeme se na Homestaging - profesionální úpravu interiérů nemovitostí za účelem prodeje. Realizujeme rekonstrukce a renovace interiérů.

Subtex s.c. Radosław Marciniak, Michał Wójtowicz

Otisky vyrobené u nás jsou používány v širším módním průmyslu a reklamy, z výroby sportovního oblečení, pomůcky, oblečení, stejně jako oděvních doplňků, vlajek a transparentů v materiálech a ozdobné doplňky. Doporučujeme, abyste s námi spolupracovat! Kontaktujte nás ještě dnes!

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.