• Detail firmy

Marta Buksová

Základní popis

Nabízíme firmám potisk textilních materiálů jako jsou trička, mikiny, ubrusy a potisk pracovních oděvů jako montérky, blůzy, pláště, zástěry.

Adresa

Všechovice 212
753 53 Všechovice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48904163

Výrobky, činnosti

Potisk

Kontaktní údaje

E-mail: info@tiskarnamariva.cz
WWW: www.tiskarnamariva.cz

Kontaktní osoba

Marta Buksová - Jednatel

Telefon: +420 581 622 009
Mobil: +420 776 336 533
Další firmy v oboru

GEPARD INTERNATIONAL, s.r.o.

Specializujeme se na barevný málonákladový a velkoformátový tisk. Zajišťujeme vysoce kvalitní tisk vizitek, diplomek, plakátů, oznámení, samolepek a jiných tiskovin. Věnujeme se rovněž personalizaci, laminaci či knihařství. Díky tiskovým technologiím a velkému množství různých materiálů, které používáme, tiskneme v nejvyšší kvalitě. Rádi Vás o tom přesvědčíme. Neváhejte se na nás obrátit.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.