• Detail firmy

MARSANN IT CZ, s.r.o.

Základní popis

První prodejna Lenovo v České republice. U nás naleznete nejvíce vystavených produktů značky Lenovo. Produkty si můžete vyzkoušet, porovnat a následně i zakoupit. Samozřejmostí je nabídka značkového příslušenství k notebookům i PC.

Adresa

Českomoravská 2420
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24839311
DIČ:  CZ24839311
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 531 194
Mobil: +420 732 182 089
Fax: +420 226 531 192
E-mail: info@lenovoonline.cz
E-mail: veigler@marsann.cz
WWW: www.lenovoonline.cz
WWW: www.marsann.cz

Kontaktní osoba

Jan Veigler - Ředitel

Mobil: +420 732 182 089
E-mail: veigler@marsann.cz

Ing. Vladimír Vasiliev - Jednatel

Ján Baliak - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.