• Detail firmy

Marphi, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme razítka, vizitky, kopírování, tisk, vazbu, laminaci, letáky, prospekty a oznámení. Dále děláme potisk triček, hrnků, puzzle a fotokalendáře.

Adresa

Odolenova 944/2
390 01 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26115913

Výrobky, činnosti

Potisk triček

Kontaktní údaje

E-mail: info@marphi.cz
WWW: www.marphi.cz

Kontaktní osoba

Michal Mareš - Jednatel

Mobil: +420 775 909 998

Jaroslav Příběnský - Jednatel

Další firmy v oboru

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

TISKÁRNA HEMALA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1990. Kromě ofsetového tisku, na který se specializujeme především, provádíme i vysoce kvalitní digitální tisk. Zakázky realizujeme pohotově a rychle, za ty nejlepší ceny. Disponujeme špičkovým technologickým zázemím a kvalifikovanými odborníky se vstřícným přístupem k zákazníkovi. Objednávejte on-line nonstop a využijte náš on-line kalkulátor ceny.

Typodesign s. r. o.

Nabízíme služby moderní ofsetové tiskárny, která je vybavená technologií Heidelberg s tiskem do formátu B2. Zpracování zajišťujeme ve vlastním grafickém DTP studiu s technologií osvitu CTP.