• Detail firmy

MARMALA DESIGN s.r.o.

Základní popis

Reklamní agentura, grafické návrhy, webdesign, malonákladový i velkoformátový tisk, reklamní předměty a flipbook aktivní elektron. publikaci pro web.

Adresa

Za Strahovem 2338/44a
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28617215
  • Služby

Výrobky, činnosti

Grafické návrhy a webdesing.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 544 035
E-mail: marmala@marmaladesign.com
WWW: www.marmaladesign.com
WWW: www.babiccino-tajemstvi.cz

Kontaktní osoba

MARTIN KLAUZ - Jednatel

Mobil: +420 602 313 612
Další firmy v oboru

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

Under Pressure s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Nabízíme kompletní full servis. Zajistíme pro Vás eventy na objednávku dle Vašich přání a požadavků. Garantujeme kreativní a originální myšlení, individuální přístup a spokojenost s našimi službami.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.