• Detail firmy

Marlyle s.r.o.

Základní popis

Společnost MARLYLE, s.r.o.(chytrá společnost postavená na vzdělaných lidech…chcete se přidat?) vznikla 3.5. 2007 jako společnost, která je zejména zaměřena na oblast investic (nemovitosti, finanční investice, podniky, projekty…) atd.

Adresa

Štefánikova 34
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27879658
DIČ:  CZ27879658

Výrobky, činnosti

Obchod a zprostředkování

Kontaktní údaje

Fax: 420 274 812 070
E-mail: jan.hubl@marlyle.cz
WWW: www.marlyle.cz

Kontaktní osoba

Jan Hübl - Manažer projektu

Telefon: +420 274 812 019
E-mail: jan.hubl@marlyle.cz

Martin Bc. Stránský - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.