• Detail firmy

Markus - provádění staveb, s.r.o.

Základní popis

Kompletní dodávky bytových i průmyslových staveb. Nabídka autodopravy či zemních prací.

Adresa

Poříčí 2425/15
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27684911
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kompletní dodávky bytových i průmyslových staveb. Nabídka autodopravy či zemních prací.

Kontaktní údaje

E-mail: info@markus-ps.cz

Kontaktní osoba

PETR MARKUS - Jednatel

Mobil: +420 702 087 418
Mobil: 602 783 588
Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.