• Detail firmy

MARKOS Trading, s.r.o.

Základní popis

Firma MARKOS Trading, s.r.o. je výrobně-inženýrsko-konzultační společností se zaměřením na zakázkovou strojírenskou výrobu kompletních strojů, strojních zařízení a samostatných mechanických dílů různého užití.

Adresa

Hudcova 532/78b
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27714161

Výrobky, činnosti

•zpracování plechu, CNC řezání laserem, CNC vyseká

Kontaktní údaje

Fax: +420 541 513 307
E-mail: markos@markos.cz
WWW: www.markos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Kostelný - Jednatel

Mobil: +420 603 819 669
E-mail: markos@markos.cz
Další firmy v oboru

BROLLE, v.o.s. - lešticí kotouče

Vyrábíme lešticí kotouče standardní, textilní, řasené, skládané a filcové. Dodáváme brusné kotouče s upínací stopkou a otvorem, lamelové, brousící segmenty, válce pro brusky, brusné a lešticí pasty. Poskytujeme komplexní servis při úpravě povrchů.

Galvanovna Adafinish, s.r.o.

Specializujeme se na povrchové úpravy kovů. Nabízíme závěsné a hromadné galvanické zinkování, lesklé dekorativní i tvrdé chromování, niklování a alkalické černění. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně dle vlastní specifikace a potřeb. Poskytujeme odborné poradenství a plnou technickou podporu.

Solid Brno, s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou strojírenskou výrobou. Specializujeme se na CNC soustružení a frézování, jako doplňkové služby provádíme rovněž radiální nýtování, dělení materiálu, měření na souřadnicovém měřícím přístroji Mitutoyo Crysta Apex S574, drobnou montáž a v kooperaci také tepelné a povrchové úpravy. Disponujeme 15 CNC stroji: 9 soustruhů, 5 frézek, 1 pila. Reference naleznete na stránkách firmy.