• Detail firmy

MARKO CZ, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme, montujeme a servisujeme plastová, dřevěná okna a dveře, interiérové dveře, plovoucí podlahy, stínící techniku, parapety a garážová vrata.

Adresa

Vokov 62
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28113829

Výrobky, činnosti

Dodáváme, montujeme a servisujeme plastová okna

Dodáváme, montujeme a servisujeme plastová, dřevěná okna a dveře, interiérové dveře, plovoucí podlahy, stínící techniku, parapety a garážová vrata.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 791 266
E-mail: obchod@markocz.cz
WWW: www.markocz.cz

Kontaktní osoba

Marek Škoda - Jednatel

Mobil: +420 775 791 115
Další firmy v oboru

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

Miroslav Šimek

Zakázkové truhlářství Vysočina a jižní Čechy. Vyrábíme nábytek, kuchyňské linky, interiérové dveře či schodiště na míru. Výrobu zajišťujeme převážně ručně, a to v klasickém, rustikálním i moderním provedení, používáme pouze kvalitní materiály. Objednejte si u nás realizaci kuchyně nebo interiéru a připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

Josef Kourek

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme jednotlivé kusy nábytku nebo realizujeme kompletní interiéry. Nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, schodišť, zábradlí, interiérových dveří, kancelářského nábytku, pergol, krovů, dřevěných konstrukcí a mnoho dalšího.